OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13. 04. 2017r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 Stowarzyszenie Twórców Koronki
  i Haftu
  Arachne zaprasza do salki na plebanii na warsztaty koronkarskie, które chcemy przeprowadzić w naszej parafii.

 2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na godzinna adorację Najśw. Sakramentu

 3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 rocznica I Komunii św..

 4. Razem ze współorganizatorami zapraszamy na jubileuszowy festyn z okazji 50 rocznicy powstania osiedla Konstytucyjna. Festyn odbędzie się 20. 05. 2017r. na terenie Szkoły dla Głuchych przy ul. Krzywickiego 20. W programie prócz wspomnień, część artystyczna, konkursy z nagrodami i wspólne grillowanie. Początek o godz. 11.00. W niedzielę 21. 05. o godz. 10.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. O wieczny pokój dla zmarłych i o pomyślność dla żyjących mieszkańców osiedla Konstytucyjna.

 5. Przypominamy, że do kosza przy figurze św. Antoniego przez cały rok można przynosić trwałą żywność i środki czystości. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pamiętają o wsparciu pracy naszego Zespołu Caritas.

 6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składne na tacę oraz indywidualnie na dalsze remonty: 500 zł, 400zł, 50zł, Za wszystkich ofiarodawców odprawiana jest Msza św. w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 18.00.

 7. Trwa wymiana okien bocznych i przekładanie witraży w prezbiterium naszego kościoła.

 8. Jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych, które można ofiarować za zmarłych członków naszych rodzin lub za żyjących o błogosławieństwo
  i potrzebne łaski.

 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Niedzieli,Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, L`Osservatore Romano i Listu do Pani. Opłaty prosimy składać w puszce na stoliku prasowym.

Proboszcz – Ks. Wiesław Kamiński
 

Komentowanie zamknięte.