Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat:Co z tą stroną?
Dominator
Nowy
Posty: 2
Post Co z tą stroną?
w: January 8, 2014, 13:08

Witajcie

Co się stało z tą stroną? Czy tylko ja zauważam, że powoli umiera zapał, który towarzyszył powstaniu tej strony? Jeszcze nie tak dawno z przyjemnością można było przeczytać obszerne "reportaże" z wydarzeń kościoła, nacieszyć oko dobrymi amatorskimi zdjęciami, a teraz? Teksty skracają się do mega minimum , a zdjęcia są coraz słabsze. Zmieniła się osoba odpowiedzialna za to, czy to zwykła rutyna? Tchnijcie trochę życia w to medium, gdyż osób niezwiązanych z tą parafią, takich jak ja, jest coraz więcej, a czytania i oglądania coraz mniej.

Pozdrowienia
Dominator

koneser
Początkujący
Posty: 38
Post Odp: Co z tą stroną?
w: January 9, 2014, 13:52

Ot i mentalość Polaka! Człowieku, jeszcze się na świecie taki nie urodził co by każdemu dogodził. Masz dwa wyjścia, zwłasza, że nie jesteś związany z tą parafią, jak piszesz.Po pierwsze:zrezygnuj z odwiedzania tej strony i po problemie po drugie: zaproponuj administratorowi swoją pomoc w prowadzeniu tej strony,(jesteś chyba profesjonalistą skoro zajmujesz głos) i też będzie po problemie. Krytykować każdy w Polsce potrafi a do roboty nie ma komu. To taka nasza cecha narodowa.Pozdrawiam serdecznie.

Dominator
Nowy
Posty: 2
Post Odp: Co z tą stroną?
w: January 9, 2014, 16:40

koneser-ze, widzę, że nie rozumiesz... Ja nie krytykuję, tylko opisuję to co widzę, przecież po to jest forum, żeby dyskutować. Nie mówię, że administrator ma każdemu 'dogadzać", lecz kiedyś teksty były pisane z głową i sercem, a teraz coś się popsuło... Zdjęcia do najlepszych też nie należą, a sięgając pamięcią do początków tej strony, było zdecydowanie lepiej.
Jeśli ustala się wysoko poprzeczkę i trzyma się ten poziom to od początku do końca.

Co do twojej wypowiedzi, czemu w niej tyle złości i agresji? Forum jest przecież po to, żeby debatować i dyskutować, co jest dobre, a co do poprawy. Cechą inteligentnych ludzi jest osiąganie konsensusu lub normalnej rozmowy, a nie obrony poprzez kontrargumenty, pyskowanie albo zniechęcania do czegoś (w tym przypadku do odwiedzania strony). Z takim nastawieniem ta "krytyczna Polska" na pewno się nie zmieni.

Pozdrawiam
Dominator

Strony: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.31; Strona wczytana w 0.028 sekund
 

Komentowanie zamknięte.

Rycerze Kolumba

Error: Feed has a error or is not valid