Znajdziemy tu informacje o tym co zostało zrobione w parafii aby nasz wspólny dom – kościół nabierał blasku.

Naprawa elewacji plebanii

Wpisane 18 września 2018 Przez

Ząb czasu oraz czynniki atmosferyczne były przyczyną uszkodzenia fragmentu elewacji plebanii od strony ul. Przędzalnianej. Odstający fragment tynku zagrażał przechodniom. Do naprawy niezbędny był podnośnik i … sprawne ręce pracowników. 

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Tekst i foto: MARKADA

Więcej

Remont schodów do kancelarii

Wpisane 2 września 2018 Przez

Trwa remont schodów prowadzących do kancelarii parafialnej. Ząb czasu dość mocno nadgryzł powierzchnię schodów jak również elewację fundamentów. Po zakończeniu remontu, schody „otrzymają” powierzchnię z kamienia odpornego na warunki atmosferyczne i antyślizgową. 

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Tekst i foto: MARKADA

 

Więcej

Monitoring kościoła już działa

Wpisane 15 października 2017 Przez

We wcześniejszym wpisie informowaliśmy o rozpoczętych pracach związanych z instalacją monitoringu terenu naszej Świątyni. Prace te zostały ukończone i już monitoring działa. Ma to zapobiec aktom wandalizmu jakie miały miejsce w okresie wcześniejszym. W chwili obecnej teren wokół naszej Świątyni jest monitorowany przez 24 godziny na dobę. Wszelkie incydenty o charakterze chuligańskim będą zgłaszane na […]

Więcej

Monitoring naszej Świątyni

Wpisane 29 września 2017 Przez

Trwają prace związane z montażem systemu monitoringu terenu naszej świątyni. Ekipa remontowa robi przewierty, kładzie kable. Monitoringiem objęty będzie teren wokół kościoła wraz z parkingiem. Już niedługo każdy akt wandalizmu na terenie kościoła będzie zapisany i przekazywany bezpośrednio policji. 

Tekst i foto: MARKADA

Więcej

Wymiana okna fasadowego kościoła

Wpisane 7 kwietnia 2017 Przez

Trwają prace remontowe przy wymianie okna fasadowego w górnym kościele. To duże okno o powierzchni całkowitej przekraczającej 40 m kwadratowych. Wymiana jest niezbędna w celu doszczelnienia kościoła  i poprawy ogólnego wizerunku fasady świątyni.

 

Tekst i foto: MARKADA

 

 

Więcej

Ostatnio na forum