Szczęść Boże!

Nasze życie to czas dany od Boga – można traktować go jak specyficzny kapitał. Dlatego warto zastanowić się, na co go poświęcić i komu go ofiarować.

Zajmiemy się problemem większości przedsiębiorców, czyli w jaki sposób łączyć życie rodzinne z zawodowym. Spojrzymy na to z punktu widzenia wiary, ale także podzielimy się własnymi świadectwami, aby skutecznie realizować cele oraz zdobywać coś więcej – głębokie relacje z najbliższymi. Jak to wyraził jeden z przedsiębiorców: „Czas ucieka, żona czeka…”

Dlatego zapraszam Cię na listopadowe spotkanie z cyklu Reewolucja lidera. Przed nami temat Dla siebie, dla rodziny. O pomnażaniu wolnego czasu. Proszę Cię o wcześniejsze zapoznanie się z treścią spotkania przez lekturę materiałów pdf.

Spotkanie w Łodzi odbędzie się 15 listopada.

Program spotkania: Msza Święta o godz. 18.00, po niej prezentacja tematu i dyskusja w grupach, planowany czas zakończenia 21.15.
Miejsce spotkania: Kościół św. Piotra i Pawła, ul. Nawrot 104, Łódź
Wstęp wolny, nie ma konieczności zgłoszeń. Będziemy wdzięczni za złożenie dobrowolnej ofiary na pokrycie kosztów organizacyjnych i funkcjonowania Duszpasterstwa Talent.

Zapraszam
ks. Grzegorz Piątek SCJ

 

Komentowanie zamknięte.