Szczęść Boże!

Przed nami pierwsze po wakacjach spotkanie z cyklu Reewolucja lidera. Temat będzie dotyczył relacji z pracownikami. Każdy przedsiębiorca chciałby mieć niemalże doskonałych pracowników, którzy mieliby nie tylko wysokie kompetencje, ale również byli zaangażowani i efektywni, stale się rozwijali i nie bali się nowych wyzwań. Realizacja tego marzenia wymaga jednak od pracodawcy stworzenia właściwych warunków, które można nazwać kulturą rozwoju. Odkrywania potencjału współpracowników, towarzyszenie im w drodze rozwoju jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń szefa w modelu przywództwa służebnego.

Zapraszam Cię na spotkanie pt. Efektywny pracownik efektywnego szefa. Każdy ma swoją szansę. Podzielimy się doświadczeniami, w jaki sposób tę nieco idealistyczną wizję możemy realizować w realiach codzienności.

Proszę Cię o zapoznanie się z przygotowanymi materiałami pdf oraz stroną internetową reewolucji. Dzięki temu na spotkaniu więcej czasu poświęcimy na dzielenie się własnymi świadectwami.

Spotkanie w Łodzi odbędzie się 13 września.

Program spotkania: Msza Święta o godz. 18.00, po niej prezentacja tematu i dyskusja w grupach, planowany czas zakończenia 21.15.
Miejsce spotkania: Kościół św. Piotra i Pawła, ul. Nawrot 104, Łódź
Wstęp wolny, nie ma konieczności zgłoszeń. Będziemy wdzięczni za złożenie dobrowolnej ofiary na pokrycie kosztów organizacyjnych i funkcjonowania Duszpasterstwa Talent.

Zapraszam
ks. Grzegorz Piątek SCJ

 

Komentowanie zamknięte.