Można śmiało rzec, że Święty Mikołaj to nasz dobry znajomy i często zagląda do nas. Czwartek i piątek były dniami odwiedzin Świętego Mikołaja. Przybył specjalnie dla dzieci wytypowanych w akcji: „Drzewko Miłości” organizowanej przez Grupę Caritas w naszej parafii. Były to dzieciaki ze szkół podstawowych nr 4 i 170 należących do naszej wspólnoty. Dzieci otrzymały paczki z rak Świętego Mikołaja a w role śnieżynek wcieliły się Panie Katechetki ze wspomnianych szkół oraz Ks. Proboszcz. Na zakończenie wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia na stopniach naszej świątyni. Serdeczne podziękowania w imieniu obdarowanych dla Grupy Caritas, sponsorów no i oczywiście dla Świętego Mikołaja, którego zapraszamy jak najczęściej do nas.

Tekst i foto: MARKADA

 

Komentowanie zamknięte.

Rycerze Kolumba

Error: Feed has a error or is not valid