OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13. 05. 2018r.

VI INIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  1. Dziś zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 20.00 Msza św, a potem procesja różańcowa wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie świec.

  2. Przypominamy, że do kosza przy figurze św. Antoniego przez cały rok można przynosić trwałą żywność i środki czystości. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pamiętają o wsparciu pracy naszego Zespołu Caritas.

  1. Jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych, które można ofiarować za zmarłych członków naszych rodzin lub za żyjących o błogosławieństwo
    i potrzebne łaski.

  2. Dziękujemy za wszystkie ofiary składne na tacę gospodarczą oraz indywidualnie na wymianę ławek:100zł, 50zł. Za wszystkich ofiarodawców odprawiana jest Msza św. w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 18.00.

  3. Zapraszamy dzieci na kolejny wyjazd w ramach programu Pani Marii Kaczorowskiej Zaprzyjaźnij się z przyrodą pt.: Nie święci garnki lepią. W programie: zwiedzanie skansenu wsi Łowickiej w Maurzycach, warsztaty garncarskie, posiłek. Wyjazd w sobotę 19 maja o godz. 9.00 sprzed kościoła. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Koszt 30zł.

  4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Niedzieli,Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, L`Osservatore Romano i Listu do Pani. Opłaty prosimy składać w puszce na stoliku prasowym.

Ks. Proboszcz – Wiesław Kamiński

 

Komentowanie zamknięte.