OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.12.2017 r.

IV Niedziela Adwentu

 

 1. Dziś Msze św. są odprawiane w rozkładzie zwyczajnym, nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Zwyczajowo do postnej Wieczerzy Wigilijnej zasiądziemy wieczorem. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 24.00. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie prawdziwa – żywa Święta Rodzina z prawdziwym Dzieciątkiem, podzielimy się opłatkiem i odwiedzi nas Św. Mikołaj z workiem słodyczy dla wszystkich. Po parafian z Radiostacji pojedzie autokar.

 2. W I i II Święto Bożego Narodzenia porządek Mszy św taki, jak w każdą niedzielę.

 3. Dzieci zapraszamy na tort urodzinowy Pana Jezusa w I Święto na godz. 11.30.

 4. Ogłaszamy konkurs na rodzinną szopkę betlejemską. Prace zostaną nagrodzone i wystawione w kościele.

 5. Opłatki można nabyć pod chórem. Ofiary składane przy okazji opłatka przeznaczone będą na wymianę ławek w kościele.

 6. W kiosku parafialnym można nabyć wigilijną świecę Caritas. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na cele charytatywne – w tym na zorganizowanie półkolonii zimowych dla dzieci w naszej parafii.

 7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składne na tacę oraz indywidualnie na dalsze remonty i wymianę ławek: 200 zł, 50zł,. Za wszystkich ofiarodawców odprawiana jest Msza św. w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 18.00.

 8. W grudniu jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych, które można ofiarować za zmarłych członków naszych rodzin lub za żyjących
  o błogosławieństwo i potrzebne łaski.

 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego – dziś wydania świąteczne w cenie 10 i 8 zł. L`Osservatore Romano i Listu do Pani.

Proboszcz – Ks. Wiesław Kamiński

 

Komentowanie zamknięte.